Dia - Bio - Racio - Bezlepek

Kde nás najdete?
Starostrašnická 38
Praha 10
Tel: 274 810 038
Otevírací doba

Březová voda

Bříza

Březová voda je 100% rostlinná voda. Je to vynikající produkt z břízy, která si přes svůj kořenový systém přefiltruje obyčejnou vodu, zbaví ji toxinů, pak ji obohatí organickými látkami (živinami), vitamíny a minerály a nakonec ji v listech nabudí sluneční energií. Nic lepšího živý organismus v tekuté formě přijmout nemůže. Nezatěžuje trávicí soustavu, právě naopak. Organické látky na sebe váží stopové prvky a spolu s nimi je pohotově dopraví do všech buněk našeho těla. Toto je skutečná výživa buněk a tkání našeho organismu. Kdo chce déle, lépe žit a vypadat, musí se přeorientovat na živou rostlinnou vodu.

Březová voda se získává jen na jaře, když stromy začínají po zimě ožívat. I proto je tak vzácná. Navíc moudří lidé během mnoha let zjistili, že tato voda má i omlazující účinky.

Upevňuje nervový systém, aktivuje látkovou výměnu, pomáhá při léčbě skorbutu, revma, nemoci ledvin, jater a trávicí soustavy, působí hlístopudně a protiskleroticky.

Obsahuje flavonové glykosidy (cca 2%), silice (cca 0,05 až 0,5%), pryskyřice, třísloviny (5 až 9%), vitamín C, karoteny, organické kyseliny, saponiny, minerální látky, betulalbin, olej, cukr a fytoncidy, hořčík, měď, draslík, železo, kyselinu jablečnou, éterické oleje, aromatické látky a další důležité živiny.

V nabídce jsou různé varianty složené ze 100% rostlinné šťávy:Zakoupíte v našem obchoděTento produkt můžete zakoupit zde.Zpět

© 2018 Dia - Bio - Racio - Bezlepek | info(zavináč)dia-potraviny.cz